KONTAKTA OSS

Här hittar du våra kontaktuppgifter. Hör gärna av dig!

 

 

Johan Lindén

VD 

011 - 26 42 66
johan.linden@gaia.se

√Ösa Scherling

Byr√•chef & strateg 

0733 - 26 42 80
asa.scherling@gaia.se

Svante Erwing

Aff√§rsutvecklare 

011 - 26 42 77
svante.erwing@gaia.se

Ida Lilja

Creative Director 

010 - 331 99 21
ida.lilja@gaia.se

Alexandra Rolf

Projektledare & kommunikat√∂r 

010 - 331 99 26
alexandra.rolf@gaia.se

Magdalena Green

Digital strateg 

010 - 331 99 33
magdalena.green@gaia.se

Björn Götestrand

Kreativ projektledare 

011 - 26 42 94
bjorn.gotestrand@gaia.se

Fredrik Davidsson

AD & animat√∂r 

010 - 331 99 24
fredrik.davidsson@gaia.se

Jens Lund

Webbutvecklare 

010 - 331 99 09
jens.lund@gaia.se

Lina Karlsson

AD 

010 - 331 99 22
lina.karlsson@gaia.se

Gustav Buchholtz

Webbutvecklare 

010 - 331 99 25
gustav.buchholtz@gaia.se

Linda Månsson

Webbutvecklare 

010 - 331 99 05
linda.mansson@gaia.se

Madelene Allvin

UX-specialist 

Föräldraledig

Mattias Hallström

Grafiker 

010 - 331 99 02
mattias.hallstrom@gaia.se

My Isoniemi

Fotograf & designer 

010 - 331 99 23
my.isoniemi@gaia.se

Josefin Lidh

Grafisk formgivare 

010 - 331 99 27
josefin.lidh@gaia.se

Nelson Karlsson

Byr√•racka 


nelson@gaia.se

Peter Brauner

Social relations 

010 - 331 99 01
peter.brauner@gaia.se

 

V√ÖRA KONTOR

Vi finns i både Norrköping och Linköping och du är alltid hjärtligt välkommen att svänga förbi oss på en kopp kaffe eller lite prat. Vi ses!

 
 

NORRK√ĖPING

LINK√ĖPING